5-7 жовтня відбувся посткемп Європейського табору - 2018, організований Конгресом національних громад України

євротабір2n.jpg

Натхненна атмосфера осінніх Карпат та пансіонату у Славському, де щороку проходить Європейський табір, посприяв брейнсторму нових ідей у колі однодумців.

Після мотиваційного запитання «що для мене є Європейський табір?» на першому дні семінару учасниками та учасницями були підбиті підсумки літнього Єврокемпу. Команда опрацювала виклики, з якими зіткнулася у роботі та знайшла шляхи їхнього вирішення.

На другий день у команди була можливість обговорити та створити карту ідей щодо оновленої організаційної та тематичної структури наступного табору. Дані обговорення надихали на створення чогось більшого, сміливішого, відповідного викликам сучасності.

Третій день посткемпу розпочався у форматі лекції-дискусії з виконавчим віце-президентом Конгресу національних громад України Йосифом Зісельсом. Темою обговорення стали поняття ідентичності, а також особливості європейських цінностей, які і лежать в основі тренінгового курсу «Європейський табір».

євротабір1.jpg

Крім того, учасники та учасниці мали змогу попрацювати над командною взаємодією. Однодумці взяла участь у тімбілдінгу, піднявшись на одну в вершин величних і красивих Карпат. Дякуємо всій команді посткемпу та організаторам, бажаємо творчих сил та натхнення! До наступних перемог!

Фото: Ілона Істоміна