Конгрес національних громад України організовує 7-денний тренінговий курс для підлітків 13 -16 років «Eurocamp_Winter_2019»

Let it Snow!.png

У «EuroCamp» учасники активно комунікують між собою та з тренерами, вчаться  працювати в команді, розвивають  своє уміння критично мислити, знаходять  творчі рішення і діяти.

Тренування таких соціальних компетентностей дає можливість підліткам та молоді розв’язувати життєво важливі проблеми. Здатність брати на себе відповідальність, співпрацювати, виступати з ініціативами, бути відкритим до світу стає фундаментом для покоління ХХІ століття.

Через неформальні методи подачі історії, культури, мистецтва, політики, права, що наповнюють тематичні дні проекту, учасники проживають власний досвід буття в демократичному світі.

 

• З тобою буде працювати крута команда тренерів;

• У тебе буде можливість відпочити у мальовничому еко-курорті IZKI;

• Ти зможеш відвідати творчі майстерні, а також покататись на лижах;

• У чудовій неформальній атмосфері ти поглибиш свої знання та навички з креативного мислення, громадянської активності, поринеш у світ європейської культурної спадщини та пізнаєш багато інших цікавих тем.

 

Дати проведення: 6-13 січня 2018 ( виїзд з Києва 5 січня, повернення у Київ-14 січня)

Місце проведення: еко-курорт IZKI,с. Ізки, Закарпатська обл. 

Щоб потрапити в «EuroCamp_winter_2019», тобі необхідно:

 

• Заповнити онлайн-форму

 

Дедлайн заповнення форми: 20 листопада.

Поспішай, кількість місць обмежена!

 

• Сплатити вартість участі у тренінговому курсі.

 

Вартість участі:

За умови сплати до 15 листопада вартість складатиме — 4500 грн.

З 16 по 25 листопада — 5000 грн.

З 26 листопада по 4 грудня — 6000 грн.

З 4 по 15 грудня — 7500 грн.

У вартість входить: проживання по 4 особи в комфортабельних номерах гірськолижного комплексу серед неймовірних зимових Карпатських гір і полонин, триразове збалансоване харчування, проїзд з Києва до місця проведення табору і зворотна дорога, цікаві заняття, майстер-класи та гуртки.