До всесвітнього Дня Толерантності в Чернівцях провели ряд заходів протягом тижня. У багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей 16 листопада 2018 р. в рамках роботи клубу було проведено День Толерантності, в якому також брали участь учні районних ліцеїв.
Учасників заходу познайомили з Декларацією принципів толерантності, яку прийняли 6 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО. Було організовано зйомки відео марафону « Толерантність-це...»: школярі, представники національних громад, студенти-іноземці висловлювали своє розуміння поняття «толерантність», вони розповідали , що саме для них означає бути толерантним/-ною.
Також члени Клубу Толерантності відвідали презентацію книги Наталіїї Куконіної та Раїси Рязанової про толерантні Чернівці. Книга, сповнена глибоки символів, носить назву "Небесні ноти" - сім нот, сім народів, які збудували місто, сім кольорів веселки. Пригоди, подорож у минуле, культура пам'яті. Події книжки розготаются навколо старовинного костелу: його історія - це історія країни, це історія репресованих народів, тому презентація відбулася саме в костелі, понівеченому в роки панування радянської влади.
До заходу долучилися представники національних спільнот. Виступив польський дитячий ансамбль та німецький танцювальний колектив.
Ще однією подією до Дня толерантності став проект « ДЕБАТИ НА ВИМОГУ», в якому взяв участь Чернівецький клуб толерантності. Напруга в суспільстві, у відносинах з сусідом . Як спробувати навчитися культурному діалогу? Як аргументовно висловлювати свою думку? Навчити людей відстоювати свою думку коректно, не ображаючи іншу сторону, вміти чути одне одного і водночас бути почутими. Таку важливу ініціативу було презентовано Суспільним Мовленням.
Проект реалізовано за підтримки Конгресу національних громад України.
#Чернівецький_клуб_толерантності #КНГУ