Підсумки конкурсу дитячих плакатів «Дружба без кордонів»

У міжнародний День захисту  дітей, Чернівецький клуб толерантності підводив підсумки конкурсу дитячих плакатів «Дружба без кордонів», адже Дружбу в усі часи шанували найбільшим моральним мірилом і цінністю.

 «Ми отримали багато цікавих робіт з яких обрали 23, які, на нашу думку, найбільше розкривають тематику різноманіття дружби. Діти в своїх роботах вказують нам шлях, як має розвиватися суспільство, які взаємовідносини повинні бути між людьми. Всі вони від зовсім маленьких п’ятиліток до більш дорослих шістнадцятилітніх прагнуть миру, взаємоповаги, толерантності, взаєморозуміння і любові. Саме в такій Україні вони хочуть жити!

Про Дружбу в усіх проявах її різноманіття розповідають у своїх мистецьких роботах діти: дружба - це рівність, дружба - це вірність, дружба - це любов, дружба - це довіра. Тут є «Космічна Дружба» (Биндюл Микола) і «Дружба без обмежень» (Ксезік Кіріл), у «Чарівному місті для Всіх» (Гараніна Софія) осяйному «Райдогою Єднання» (Грицаєва Єва) грає «Оркестр толерантного міста» (Лазарюк Анна), у «Будинках Дружби» (Осяков Максим) живуть щасливі діти різних культур і радіють тому, що «Світ такий різноманітний» (Анна Лазарюк) бо «Кожна краплина має значення, кожна людина має значення» (Мкрчан Анна) тому що «Дружба не має кордонів» (Тирон Маріус)

https://www.youtube.com/watch?v=HjEfERnL5Yw&ab_channel=EkoKultura

Понад 20 плакатів з роботами дітей стануть посланцями дружби в різних регіонах України та за її межами, щоб донести до людей ,що «Дружба є найважливішим елементом  взаєморозуміння та добросусідських відносин».

Виставка плакатів буде експонуватися на міжнародному фестивалі в Одесі «Багряні вітрила», на міжнародному молодіжному інтеркультурному форумі  TEJO   та у штабквартирі ЮНЕСКО.

Щоб надрукувати плакати, нам потрібна Ваша допомога тому ми звернулися до спільнокошту https://biggggidea.com/.../konkurs-plakativ-druzhba-bez.../ 

17 Автор Погорєлова Вікторія, 9 років, Киів,.jpeg 

20 Григоряк Діана.jpeg

23_ Граффіті різноманітності.jpg

4Анни Лазарюк , 8 р МПДЮ Світ такий різноманітний.jpg

Гаврилиця Владислав_1.jpg

изображение_viber_2021-05-24_15-54-49.jpg

Проєкт реалізовано за підтримки Конгресу національних громад України

#КНГУклубтолерантності #KHГУ #EkoKultura #Interkultura #Дружбабезкордонів