12 травня Чернівецький клуб толерантності провів тренінг для молоді в Кам'янець-Подільському 

Че.jpg

12.05  Чернівецький клуб толерантності провів тренінг для молоді  в Кам'янець-Подільському 
"Молодь - дорослий погляд на глобальні проблеми міста"
- Які проблеми молодь вважає найактуальнішими?
Участь молоді в демократичному житті міста та вирішення проблем із залученням молоді до їхнього вирішення. Над розв'язанням таких питань ми працювали за допомогою Форум-театру.
Організатори: ГО «Об'єднання переселенців України в м. Кам'янець -Подільський » та ГО "Міжнародний рух Еко-Культура " у рамках проекту "Створення соціального театру діалогу".
Було відтворено три вистави на різноманітну тематику ; стосунки батьків і дітей у виборі професії, депутатські слухання що до молодіжного проекту та ходіння " по колу" у оформленні документів. Нашими глядачами та активними учасниками форуму були молоді представники місцевої громади Кам'янець-Подільську, представники місцевої влади і переселенці.

Чей.jpg

Що це таке класичний Форум-театр? Це є один із найпопулярніших форматів Театру пригноблених. Методика Форум-театру полягає у тому, що модератор, так званий Джокер, разом із групою не професійних акторів/ок за допомогою різних технік готує коротку виставу про порушення прав людини. Акторами та сценаристами  в постановці форум-театру -є не професійні актори, а представники груп, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Під час підготовчого семінару група учасників, за допомогою джокера - через ігри та вправи аналізує проблеми та  створює свій сценарій форум-постановки. Вистава зупиняється в кульмінаційний момент: дискримінації, приниження, конфлікту, узурпації влади чи фізичного насильства.

Чер.jpg
Сюжети для Форум-театру пропонують самі учасники/ці. Це ситуації із якими вони зустрічаються у житті. . Процес підготовки до постановки допомагає учасникам більш глибоко зрозуміти проблему, поділитися своєю історією з іншими людьми , та знайти підтримку  в групі  Форум-театр дає можливість поставити питання, а глядач - може змінити актора, та зіграти свій сценарій, змінивши фінал театральної постанови.
Ми ставимо питання - ви знаходите відповідь! 

ччч.jpg