День прав людини у Єврокемпі

права 1.jpg

У понеділок, 7 серпня, у “Європейському таборі” пройшов тематичний День прав людини. Підготували цей день Марія Суляліна, Дарина Лебідь та Дарина Живоглядова.

Учаники табору в командах розглянули різні права людини. Вони діналися про історію створення прав людини, обговорили потрібність прав людини, дізналися, які права можуть бути обмежені, а які не можуть бути обмежені в жодному разі. Підлітки вивчили термінологію прав людини, мали можливість відчути себе учасниками суда присяжних та винести вироки. Також вони обговорили важливість недискримінації в системі прав людини.

права 2.jpg

Учасниці та учасники отримали по одному праву на людину та намагалися зрозуміти, чи достатньо їм мати лише одне право людини. Вкінці заняття вони об’єдналися в групу, в якій вони мали всі права людини та зрозуміли, що одного права не вистачає і разом легше захищати всі права.

права 4.jpg

Увечері команди презентували сценки, в яких підняли проблеми порушення деяких прав людини. Усі діти були в ролі делегатів Європарламенту та разом намагалися зрозуміти, яке право порушили, аби це виправити.

права 3.jpg

Упродовж дня учасники та учасниці мали змогу ознайомитися з виставкою “Кожен має право знати свої права” від громадської організації “МАРТ”. Зокрема, там йдеться про права дитини, історію прав людини, вислови відомих людей щодо прав і свобод. Виставка буде розміщена до кінця табору.

Дивись також:

Cторінку табору у ФБ  https://www.facebook.com/europeancampua/
Сторінку табору у Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCimqGzItkCAWvbdiMw-r7OA