Київський клуб толерантності побував у Музеї костюма і стилю Вікторіанської епохи

dsrnjh s z.jpg

Є в році один день, коли більшість музеїв світу влаштовує вільний вхід. Нам пощастило, й 18 травня, в Міжнародний день музеїв, ми не змогли пройти повз Victoria Museum, про який ми чули ще з першого дня його існування.

Victoria Museum — приватний музей костюма і стилю Вікторіанської епохи, заснований Вікторією Лисенко в 2017 році. Приватна колекція музею містить близько 50 автентичних чоловічих та жіночих костюмів, а також понад 300 експонатів, що визначають стиль й атмосферу дореволюційного періоду, зокрема Вікторіанської епохи, Російської імперії, старовинне взуття, тростини, театральні біноклі, біжутерія та інші аксесуари. Не дивно, що кожен експонат можна розглядати невизначену кількість часу, а якщо ще й взяти аудіогід, то світ втратить тебе на години 2 так точно!)

Коли навчальний рік завершується написанням просто неймовірної кількості контрольних робіт, прогулянки на свіжому повітрі дуже допомагають відволіктись. А коли ще й є нагода зібрати друзів на пікнік - то чому б і не взяти й не зіграти на чомусь, аби підспівували не тільки ви, а ще й випадкові перехожі. Крутіше було насолоджуватись краєвидами Києва, спілкуючись з друзями клубу щодо музики та підспівувати під укулеле різні хіти, слова, можливо, ми й не всі знали, але приспів точно знали.

Проект реалізовано за підтримки Конгресу національних громад України. #Київський_клуб_толерантності #КНГУ