За даними Міжнародної організації з міграції, кожна сьома людина в світі є мігрантом.
Міжнародний день мігранта 2018 в Україні і багатьох країнах світу відзначається 18 грудня. Ця дата приурочена до подій 1990 року, коли Асамблеєю ООН була прийнята Конвенція про захист прав мігрантів.
Про причини міграції, про те, як міграційні процеси впливають на життя в Україні та за її межами ми розмовляли 15 грудня.
Уповні розкрити свої здібності, таланти, економічний та особистий потенціал — міграція допомагає мільйонам людей реалізувати це невід’ємне право. Міграція може бути джерелом нашого особистого розвитку.
Однак не тільки мігранти отримують користь — виграють і країни, що їх приймають. Займаючи робочі місця, які не вдається заповнити за рахунок місцевих кадрів, мігранти стимулюють економіку багатьох країн.
Чи знали Ви, що тільки протягом 2018 року, за даними НБУ, мігранти з України перерахували своїм родичам переказів на 11 млрд доларів США, що становило понад 8% від ВВП.
Україна належить до країн світу з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб. У цьому рейтингу ми на 13-му місці: у нас зареєстровано близько 1,4 млн переселенців з Криму та неконтрольованих урядом територій Донецької та Луганської областей.
Наша зустріч була не тільки інформативною, але і дуже особистою для кожного. Майже в кожній родині є свої історії міграцій: досвід трудових міграцій, вимушеного переселення
Проект створено за підтримки Конгресу національних громад України
#КНГУ
#ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ_КЛУБ_ТОЛЕРАНТНОСТІ