У м.Надвірна відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інклюзивність українського суспільства: досвід та виклики»

IMG_1227.jpg

26.10.2019 у м.Надвірна в приміщенні Надвірнянської ЗОШ I-IIIступенів №3 за підтримки ГО Конгресу національних громад України відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Інклюзивність українського суспільства: досвід та виклики»

IMG_1237.jpg

Конференція мала на меті розшири розуміння поняття інклюзивності. Донести до учасників ідею включеності у діяльність громади кожного її представника для розвитку та процвітання, важливість ролі всіх у побудові громадянського суспільства.

У панельній дискусії взяли участь Тетяна Мураткіна – Виконавчий директор Конгресу  національних громад України, асистент кафедри української філософії та культури, філософського факультету  Київського Національного університету Т.Г.Шевченка, кондидат філософських наук з доповіддю «Методика занурення у культуру як інструмент побудови толерантного суспільства.

Олександра Бабецька - старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю, старший лейтенант поліції Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області провела майстер-клас «Метод драми у профілактичній роботі» та приймала участь у дискусії.

Валентин Потеруха – Менеджер по роботі з даними центру «Ейдос»(м.Київ) розповів про  «Відкриті дані і готовність суспільства відкриватися»

Ігор Полатайко – Заступник директора Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка. Доповідь- «Мистецтво як ресурс»

І1.jpg

Майстер-класи проводили

Тетяна Кереселідзе (м.Коростень) – «Ефективна комунікація для порозуміння»

Уляна Єгорова (м.Краматорськ) – «з усіма для всіх)

Аліна Касілова (м.Івано-Франківськ) – «Що нам керує? Розмова про емоції та почуття»

Учасники мали нагоду відвідати «Музей темряви» та пограти у авторську гру  Наталії Хмель «Провокація»

IMG_1225.jpg