У суботу учасники T-Club відвідали Еко-марафон

Т-клуб.jpg

На локації "Екодія" ми пройшли цікавий тест "Яка ми енергетика?", результати були різні, наприклад: біоенергетика чи вугільна. Отримали корисні брошури із практичними порадами на кожен день "Як заощадити енергію та власні гроші?". Підписали петицію-звернення до політиків щодо переходу на відновлювальну енергетику.  Обрали собі нові наліпки до колекції та пригостились мандаринкою. P. S. І петицію, і тест можете найти на evocation.org.ua
На локації "Молодіжний демократичний альянс" ознайомились із тим, як сортувати сміття та навіть спробували посортувати. ЦІікаво те, що "портрет Михайла Грушевського" сортується як папір (звичайно якщо його роздрукувати на ньому), але дерев'яні палички для їжі ми не можемо відсортувати. Батарейки та лампочки сортуються окремо як небезпечні відходи, а картон сортується як папір, з якого потім можна зробити книжку, блокнот чи той самий сірий туалетний папір.
А ще трохи послухали музики та пофотографувались у фотозоні.
Також у нас була можливість отримати футболку із унікальним малюнком, які могли створити волонтери чи ми самі, але, подумавши, ми зрозуміли, що в гардеробі достатня кількість речей, ми за еко-свідомі придбання. А ти?)
Наприкінці вирішили зайти до Річкового вокзалу та подивитись на експозицію сучасного мистецтва. Надзвичайне поєднання старої радянської мозаїки із сучасними інсталяціями та картинами - радимо перевірити на власному досвіді.
Слідкуй за анонсами та не проґав наступної зустрічі!)

Проект реалізовано за підтримки Конгресу національних громад України. #Київський_клуб_толерантності  #КНГУ