«Забудь про вірусність» - це точно зрозуміли слухачі та слухачки лекції від Олександри Статкевич, яка вже 5 років працює в digital.
Кожна людина користується timekillers, це може бути як ігри на телефоні, в які, просто уяви собі, грають 2.1 млрд населення нашої планети, так і різні соціальні мережі.
Є два шляхи заволодіння увагою: вірусний контент – це про вау-ефект та разове зусилля, а постійний інтерактив як раз вимагає постійного зусилля, що робить тебе гарним time killer та навіть «богом» контенту. Варто також не забувати, що роблячи вірусний контент, ти робиш те, чого хочуть інші, а інтерактив не шерять, за ним спеціально приходять.
Ми задали собі питання: «На чиї сторінки ми самі спеціально заходимо і чому?» - отримали багато відповідей. Що скажеш на це ти?
Instastories – дуже гарний інструмент для створення контенту. Створюй опитування, продумай питання, запускай флешмоби – роби все, заради дії глядача, і ти зовсім не прогадаєш.
Ця лекція була частиною Молодія Фестиваль, де багато уваги було звернено до екологічних проблем. Екодія пропонувала сфотографуватися та підписати петицію, також можна було підтримати тварин, придбавши наліпку, листівку, шопер або просто кинувши в бокс певну суму. Навколо було багато інфографік та соціальної реклами, деякі нам видалися знайомими, бо були частиною антуражу в Європейському таборі. Багато з них вражають своєю влучністю та креативністю.
Фотографії, цікава інформація, корисні розмов, нові питання до себе – це все ми взяли з собою після цієї зустрічі. А яким була твоя неділя?)
Проект реалізовано за підтримки Конгресу національних громад України.
#Київський_клуб_толерантності #КНГУ
Анна Клименко,
координаторка Київського клубу толерантності