Як потрапити в «Європейський табір» – умови конкурсу

1. Заповнити он-лайн анкету

2. Виконати конкурсну роботу з однієї із запропонованих тем та надіслати до 15 травня:

  • Який досвід європейських країн варто перейняти Україні і чому ? Напиши есе чи  комікс.
  • Яка цінність, на твою думку, найбільше об'єднує Європу і чому? Напиши есе чи  комікс.
  • Вибери якою-небудь з цінностей, які об'єднують Європу, і намалюй рекламний плакат або створи рекламний відеоролик для просування цієї цінності.
  • Яку з споруд або природних об'єктів ти можеш назвати символом об'єднаної Європи і чому?
  • Що роблять  Європейські країни у вирішенні питання захисту навколишнього середовища? На основі європейського досвіду, запропонуй програму дій для вирішення однієї з екологічних проблем у своїй місцевості чи намалюй соціальний плакат на цю тему.
  • Напиши есе про сучасного митця (поета, скульптора, художника тощо) Європи, чому він тобі подобається? Можна зробити презентацію чи зняти відеоролик.
  • Чому сучасній демократичній людині потрібна свобода слова, як ти її розумієш?  Можна зробити комікс, написати есе чи зняти на цю тему відеоролик.

3. Відправити роботу на електронну пошту eurotabir@gmail.com

4. Поговорити з координатором набору дітей у Євротабір. І з тобою зв’яжуться і запропонують обрати зручний для тебе час бесіди.

5. Після завершення Конкурсу до тебе надійде електронний лист.

6. Після підтвердження участі слід перерахувати благодійний внесок на проведення табору.

 

 «Європейський табір-2017» чекає на тебе!

Перевага за умови якісної конкурсної роботи надаватиметься дітям родин внутрішньо переміщених з Донецької та Луганської областей та Криму, зокрема тим, хто вперше беруть участь у проекті «Європейський табір».

 

Важливо!
Конкурсні роботи надсилайте  на електронну адресу eurotabir@gmail.comУ темі листа вкажіть, будь ласка, «Конкурсна робота» і Ваші прізвище та ім'я. Конкурсну роботу необхідно прикріпити окремим файлом (не писати конкурсне есе, наприклад, в тексті мейлу) і назвіть файл роботи Вашим прізвищем та ім'ям українськими літерами, наприклад: Бондаренко Людмила.

Конкурс проводиться згідно з положеннями

Контакти:
тел. +38(044) 248 36 70  

eurotabir@gmail.com
контактна особа: Людмила Бондаренко