Вартість участі в «Європейському таборі»

"Оплата за участь у тренінговому курсі та конкурс:

·       Якщо ти заповниш онлайн-анкету, мотиваційну форму та відправиш нам виконане запропоноване завдання до 1 квітня 2020 р. — вартість участі складатиме 6 000 грн. Поспішай! Таких є лише 40 місць!

·       Якщо ти заповниш онлайн-анкету,  мотиваційну форму,  виконаєш запропоноване завдання та відправиш нам до 1 травня 2020 р. — вартість участі складатиме 6 500 грн. Поспішай! Таких є лише 30 місць.

·       Якщо ти заповниш онлайн-анкету,  мотиваційну форму,  виконаєш запропоноване завдання та відправиш  нам його до 30 червня 2020 р. —вартість участі складатиме 7 000 грн. Поспішай! Таких є лише - 10 місць.

·       Якщо ти хочеш потрапити на тренінговий курс, але не хочеш заповнювати мотиваційну форму і виконувати завдання, і твої батьки можуть заплатити 11000 грн. Обираєш останній варіант – познач це в анкеті за посиланням, зазначеним вище.

Вартість включає в себе перебування в таборі, харчування, страховку, екскурсію та проїзд туди-назад у м.Київ. Якщо ви організовуєте трансфер дитини самостійно, повідомте нам про це обов’язково на e-mail eurotabir@gmail.com.  "