Вартість участі в «Європейському таборі»

Вартість участі у «Європейському таборі-2017» за умови виконання конкурсної роботи (прийом конкурсних робіт до 1 червня) становить 3600 грн.+ 500 грн. вартість проїзду.

Також є можливість участі у таборі без виконання конкурсної роботи. Вартість путівки без виконання конкурсної роботи становить  9900 грн. + 500 грн. вартість проїзду(з Києва і в зворотньому напрямку).

За умови оплати путівки без виконання конкурсної роботи до 31 травня сума становитиме 6500 грн. + 500 грн. вартість проїзду (з Києва і в зворотньому напрямку).

Якщо Твої батьки можуть сплатити повну суму путівки, то це можна зробити, повідомивши координаторів набору в табір по е-мейл: eurotabir@gmail.com , вказавши у темі листа «Європейський табір, повна вартість»

Завдяки фінансовій підтримці благодійних організацій та спонсорів є можливість надання індивідуальних знижок для дітей з родин, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Вартість участі для пільгової категорії становитиме від 2000 до 3000 грн.

Надання пільгових знижок розглядатиметься організаторами табору в індивідуальному порядку за умови написання заяви.

Пільгові знижки в індивідуальному порядку надаються (за умови написання заяви та надання відповідної довідки) наступним категоріям:

-Дітям з багатодітних малозабезпечених родин;

-Дітям з родин, де один з батьків-учасник бойових дій в зоні АТО;

-Дітям-сиротам;

-Дітям з малозабезпечених родин ( за наявності довідки).

Також пріоритет надання знижок надається тим дітям, хто вперше бере участь в "Європейському таборі".