14 лютого учасники Хмельницького клубу толерантності обирали свято для себе

Що не так з днем святого Валентина? Свято кохання - це дуже добре звісно, АЛЕ якщо ти, наприклад, підліток і ще не зустрів свого кохання. Не треба сумувати, треба просто дізнатися, що ще можна відсвяткувати цього дня.

14 лютого учасники Хмельницького клубу толерантності обирали свято для себе. Так от, виявляється, що саме в цей день у Фінляндії святкують день друзів, в Німеччині моляться за здоров'я божевільних, в Індії - День народження богині знань, Сарасваті. В США разом із Валентиновим днем святкують день диваків та одинаків ( дуже весело святкують). А болгарське свято Трифона Зарезана сподобається кожному, в кого є сад. В Японії в цей день можна торкатися оголених чоловіків, яких багато на вулицях, бо це - особливість святкування Хадака Мацурі.

Ну а ще 14 лютого - це День дарування книжок (дякую Наташа Пидкова за подарунок!) та День закоханих в бібліотеку. Ну от, знову повернулися до кохання)

В будь-якому випадку в цей день треба дарувати свої теплі почуття! Саме тому в клубі був проведений майстер-клас "Тепло мого серденька".

image(1).png

image(2).png

image(3).png

image(4).png

image(5).png

image.png

#КНГУ

#ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ_КЛУБ_ТОЛЕРАНТНОСТІ

Проєкт реалізує ГО КНГУ за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження".