21 вересня весь світ відзначає Міжнародний день миру

Рік 2020 ще раз переконливо доводить: люди не мають бути ворогами один одному. Сьогодні людству загрожує спільний ворог — вірус, який руйнує здоров'я людей, підриває безпеку та змінює спосіб життя. Пандемія COVID-19 здригнула світ, демонструючи людству, що певна проблема однієї частини планети легко може позначитися на житті людей всієї Землі, тож необхідно об’єднувати зусилля.

21 вересня весь світ відзначає Міжнародний день миру. У 2020 році цей день важливий, як ніколи, адже ще у березні Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав всі сторони конфліктів по всьому світу скласти зброю, через небезпечне поширення пандемії COVID-19.

На жаль, військові дії, пандемія, фінансова криза найбільше відображається на найвразливіших верствах населення. Ізольовані від суспільства, підопічні геріатрічних закладів, інтернатів щодня стикаються з багатьма труднощами, які складно вирішити, але найстрашніше - самотність та відчуття, що нікому немає до тебе діла. Так, ми не можемо змінити щось глобально, але навіть маленька допомого та увага для таких людей дають їм віру в людей, стимул жити. 20 вересня, напередодні дня миру, Хмельницький клуб толерантності розпочинає збір допомоги для будинку Милосердя в м. Городок. Крім матеріальної допомоги збараємо тепло ваших сердець) Зробить листівку для старенької людини, подаруйте ій усмішку! Ми вже почали, долучайтеся!

Хай запанує мир в світі, Україні та у Вашому серці!

21.09..png

21.09(2).png

#Зарадимиру

#Хмельницький_клуб_толерантності

Проєкт реалізує ГО КНГУ за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження"