22-23 січня в Києві пройшла зустріч проектів фонду EVZ «Пам’ять, відповідальність, майбутнє» в рамках програми «Facing Antisemitism and Antigypsyism»

кнгу_.jpg

У січні 2017 року Конгрес національних громад України розпочав реалізацію проекту моніторингу досліджень і практик протидії антисемітизму та ромофобії.

В рамках проекту було здійснено аналіз факторів, які можуть впливати на прояви антисемітизму та ромофобії, зокрема, в частині діючого законодавства, медійної політики, соціальних процесів, виконання існуючих стратегій і програм, а також практик попередження та реагування на подібні прояви.

Проект реалізувався протягом року за фінансової підтримки Фундації EVZ  одночасно в п'яти країнах - Україні, Чехії, Польщі, Угорщини та Литві.

Під час зустрічі команди, що складаються з науковців та представників громадянського суспільства, ділились результатами аналізу даних антисемітизму та ксенофобії щодо ромів у своїх країнах, обговорювали стратегії та рекомендації протидії для політиків, медіа, державних структур та громадянського суспільства.

Організаційну підтримку  заходу було забезпечено Конгресом національних громад України, координатором проекту Фундації EVZ «Аналіз даних і розробка рекомендацій в боротьбі з антисемітизмом та ксенофобією щодо ромів в Україні: за рівні права та рівні можливості» Людмилою Бондаренко.

 

Див. фотозвіт за посиланням. Автор фото: Ілона Істомніа

Фото зроблені в рамках проектної зустрічі фонду EVZ ©