28 жовтня відзначають неофіційне свято – День бабусь і дідусів

Уперше його цього дня відсвяткували 2009 року за ініціативою Квіткового бюро Голландії. Тоді організація виступила із закликами подарувати живі квіти в горщиках своїм бабусям і дідусям. Квітники пояснювали, що такий подарунок символізуватиме зв'язок поколінь: від коренів – до молодих паростків.

Цей день святкують у різних країнах Європи та у США. В Україні ще до заснування такого свята восени, а саме увечері 1 листопада і в ніч на 2-ге, відзначали День Осінніх дідів. Традиційно накривали стіл, за яким збиралися всі покоління родини. Також ставили прилади для померлих родичів. Їх не боялися, а вважали захисниками й помічниками у життєвих справах. Зазвичай напередодні пекли пироги й робили кутю. У центрі столу встановлювали запалену свічку.

На жаль, карантин зробив живі зустрічі клубу неможливими, але ми можемо приділяти більше уваги своїм рідним, спілкуватись с дідусями і бабусями, вивчати не тільки історію своєї країни, але не менш захоплюючу історію родини. Карантин дав нам час на спілкування і це дуже цінно, не втрачайте його дарма! Цього тижня ми ділилися сімейними спогадами та старими фотографіями, розмірковували над тим, як склалась доля наших рідних і як це відобразилось на нас. Вивчати історію родини виявилося дуже цікаво! А спілкування с бабусями та дідусями - це взагалі щастя для кожної людини, головне - це усвідомлювати!

Діставайте старі фотоальбоми та просить стареньких розповідати про свою молодість та рідних! Дуже зближує!

image(1).jpg

image(2).jpg

image(3).jpg

image(4).jpg

image(5).jpg

image(6).jpg

image(7).jpg

image(8).jpg

image.jpg

Проєкт створено за підтримки Конгресу національних громад України

#КНГУ