4 лютого - день боротьби проти раку

Зустріч Клубу толерантності_ Надвірна  за 4.02.2021 (пост-реліз)

Всесвітній день боротьби проти раку проголошений «Міжнародним союзом з боротьби з онкологічними захворюваннями» - Міжнародним союзом проти раку або UICC та відзначається щорічно 4 лютого. Мета цього дня в усьому світі - це підвищення обізнаності людей про рак як один із найстрашніших і згубних захворювань нашої сучасної цивілізації. Залучаючи увагу до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання, можна домогтися гарних результатів, а в деяких випадках і повного одужання.

Щороку у світі виявляється 12 млн. осіб, які вперше захворіли на рак. Близько 7 млн. помирають від хвороби. Україна відрізняється високим рівнем захворюваності на цю недугу. Рак посідає друге місце в структурі смертності населення України і разом з серцево-судинними захворюваннями визначає рівень здоров'я нації. Ризик захворіти на рак в Україні має кожен третій чоловік та кожна п’ята жінка, до 30 % хворих – особи працездатного віку.

Вважається, що у 43% випадків раку можна запобігти уважно ставлячись до свого здоров’я. Серед заходів профілактики першочерговим є відмова від шкідливих звичок, здоровий спосіб життя, збалансоване харчування, вчасна імунізація та відвідування сімейного лікаря за потреби.

Ми з учасниками Клубу толерантності обговорили, яким способом вони дбають про своє здоров’я і які шляхи профілактики вважають ефективними.

Бережіть себе!

20191105_114256.jpg

20210312_110251.jpg

#Клуб_толерантності_Надвірна  #КНГУ

Наталія Хмель,

Координатор Клубу толерантності Надвірна

Проєкт реалізує ГО КНГУ за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження"