Болгарський день відбувся в таборі «Джерела толерантності-2018»

IMG_2241.JPG

5 липня діти та дорослі унікального табору «Джерела толерантності» мали можливість зануритися в культуру болгарської спільноти України. Цей захоплюючий процес почався з самого ранку. Учасники табору дізналися, що на території України мешкають близько 300 тисяч болгар, які знають і люблять свої традиції. Про це таборянам розповіли представники болгарської громади.

Вони також розповіли учасникам табору про те, в яких областях компактно проживають болгари, про історичні особистості, які зв'язують український та болгарський народи. Діти змогли навчитися говорити по декілька компліментiв болгарською мовою и обмінятися ними протягом дня.

IMG_2450.JPG

У першій половині дня діти отримали велику порцію інформації про старi весільнi традиції болгар та символи цього народу. В цей день всі могли спробуваті болгарську національну їжу - баніцу. Також діти легко вивчили дві болгарські пісні та два народні болгарські танці.

Після обіду таборяни зібрали картини з пазлів, на яких були зображені знакові болгарські предмети й презентували їх. У цей день всі гуртки та студії створювали творчі шедеври на болгарську тематику - прикраси з трояндами, сувеніри у виглядi левів тощо.

IMG_2795.JPG

Увечері дорослі та діти стали свідками та учасниками інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». На ігровому столі лежали питання, пов'язані з болгарами України. Захоплива гра дала змогу закріпити отриманий протягом дня матеріал і приємно провести час усім разом.

IMG_2934.JPG

День закінчився виконанням великого болгарського Хоро, який об'єднав всіх – більше ста учасників табору «Джерела толерантності» і запросив кожного усміхнутися і радіти прекрасній можливості бути унікальною часткою однієї великої родини.

Проект реалізовано за фінансової підтримки Міжнародного фонду Відродження, ТОВ Інфопульс, ГО Ініціатива Е+