Чернівецький клуб толерантності відзначив Міжнародний День Мов

Чернівці.jpg

Хочете дізнатись, як Чернівецький клуб толерантності відзначав Міжнародний День Мов? Якщо говорити в двох словах, - яскраво та пізнавально. Координатори клубу організували зустріч представників різних національних громад в приміщенні Чернівецької Міської Ради, у дворику Ратуші, заснованої ще в 1785 році. Чернівці віддавна відомі як місто толерантного простору, де спілкувалися на різних мовах та поважали традиції всіх народів.

Чернівці2o.jpg

Зустріч клубу відбулася у діалоговому арт-просторі, що працює при виставці художників Сходу та Заходу.

Від площі Ратуші пролягають вулиці, названі на честь 7 народів, які побудували це місто: німців, євреїв, поляків, румунів, вірменів, українців, руських. Тут же на площі знаходяться Народні Доми національних громад.

Чернівці5o.jpg

Чернівці віддавна відомі як місто толерантного простору, де спілкувалися на різних мовах та поважали традиції всіх народів.

Зустріч клубу відбулася у діалоговому арт-просторі, що працює при виставці художників Сходу та Заходу. Учасники події мали змогу відвідати екскурсію, де дізналися про полікультурну історію міста. Так, зокрема, бургомістрами Чернівців були представники різних народів: німці, вірмени, євреї, румуни, українці тощо.

Зустріч проходила в колі друзів та в розмовах про спільні проекти. А представники польської громади презентували дитячу книжку-розмальовку про історію Чернівців "Небесні ноти" і запросили учасників клубу на урочисту презентацію книги.

 

Чернівці4n.jpg

А представники польської громади презентували дитячу книжку-розмальовку про історію Чернівців "Небесні ноти"

Тож із нетерпінням чекаємо! Проект реалізовано за підтримки Конгресу національних громад України. #Чернівецький_клуб_толерантності #Клуби_толерантності_КНГУ #КНГУ