День толерантності

Чернівецький клуб толерантності 16 листопада до міжнародного Дня Толерантності провів захід у Центральній міській дитячій бібліотеці до Дня Толерантності з метою розвитку толерантності, виховання терпимості та розуміння індивідуальності кожної особистості, соціальної групи, нації. Учасники заходу ознайомилися з поняттям та ознаками толерантності.

Завданням заняття було :

-      Підготувати до прийняття  індивідуальності  та цінності кожної особистості  за для подолання упередженого ставлення до інших

-      Показати хибність ставлення до інших на основі формування стереотипів та як вони впливають на відносини

-      Формувати етичну та шановливу поведінку

Під час заняття діти познайомилися з міжнародними Днями ООН, що націлені привернути увагу до культурного різноманіття, людей з інвалідністю, расової  дискримінації  та  встановлення принципів терпимості та не насилля в суспільстві. Вони дізналися, чому саме 16 листопада світова спільнота відмічає День Толерантності. Під час заходу разом ми створили «Квітку толерантності», де пелюстками стали почуття: повага, доброта, прийняття, розуміння, дружба….

Кожна дитина мала змогу висловитись, що саме для неї є толерантне ставлення до себе і до іншого. Діти  відобразили своє бачення толерантного світу у малюнках.

DSC_0169т.jpg

DSC_0179т.jpg

DSC_0193т.jpg

DSC_0222т.jpg

DSC_0230т.jpg

Організатор заходу: ГО «Міжнародний рух Еко-Культура»

Партнер:  Чернівецька міська центральна дитяча бібліотека

Захід відбувся за підтримки Конгресу Національних Громад України

.#КНГУклубтолерантності #KHГУ #EkoKultura  #Europeandays