Інтеркультурні новорічні свята Буковини

Чернівецький клуб толерантності спільно з Центральною дитячою бібліотекою м.Чернівці започаткував конкурс малюнків до Новорічних свят. Ми провели заняття на якому розповіли про традиції різних народів, що живуть на Буковині з святкування новорічних свят  з метою познайомити з етнокультурним різноманіттям Буковини, виховувати толерантне ставлення та повагу до людей різних культур та їх традицій.

Діти дізналися: що німці та поляки з початку грудня починають святкувати Адвент; кожну неділю  запалюють по одній свічці, а на Різдво горить чотири і дітям дарують Адвент календар, а євреї святкують хануку і запалюють 8 свічок по одній в день і готують смачні пончики і  благодійні подарунки, українці і румуни  ставлять Дідуха і готують 12 страв на Різдво, вірмени святкують  Аманон - готують далму та кюфту, багато солодощів – пахлаву, горізнах, гату. Також ми слухали новорічні та різдвяні пісні різними мовами та запропонували дітям дізнатися про традиції і новорічні пісні в їх родинах.

Діти отримали завдання намалювати свята на Буковині, які відмічають в їх родинах з ознаками та традиціями різних народів, що проживають в регіоні. Також ми готуємо відеоролик де діти розповідають про свої малюнки.

Конкурс тільки почався, але ми маємо перші результати, якими хочемо поділитися з Вами. На малюнках можна побачити і український дідух з варениками, єврейську хануку з халою і католицький Адвент календар.

2.JPG

3.JPG

4.JPG

1417332064-9365.jpg

1575146104_slide-0.jpg

Організатор заходу: ГО «Міжнародний рух Еко-Культура»

Партнер:  Чернівецька міська центральна дитяча бібліотека

Захід відбувся за підтримки Конгресу Національних Громад України

.#КНГУклубтолерантності #KHГУ #EkoKultura  #Europeandays