Конгрес національних громад України презентує віртуальний «Музей верховенства права»

Мета Музею - через нетривіальні артефакти у вигляді звичних для молоді медіа продемонструвати сталість формування правової свідомості на українських землях та цінність верховенства права для гідного життя. Музей складається із віртуальних залів, кожен з яких присвячено одному з історичних етапів становлення верховенства права та правової держави в Україні.

Наповнення залів складають артефакти - твори мистецтва, фотографії, мапи, зображення значимих предметів, відеофрагменти - які виконують роль "тригерів" ("гачків") та асоціацій для оповіді кожної з історій про розвиток культури законності та правової культури загалом. Як назви залів, так і анотації до експонатів відібрані таким чином, щоб задіяти особистий досвід відвідувача, зацікавити його неочікуваними фактами та їхнім взаємозв'язком із більш глобальними контекстами і сьогоденням.

Ми прагнемо щоб всі відвідувачі усвідомили, що висока правова свідомість була притаманна українському суспільству у різні часи, і що культура законності є основою суспільного прогресу та особистого розвитку. Музей демонструє, що верховенство права та культура законності мають свою історію в Україні, що це не цілковито запозичені концепції, що український народ неодноразово виявляв своє прагнення до життя, побудованого на праві, і встановлення правопорядку в інтересах спільного блага.

Відвідавши наш віртуальний музей, людина будь-якого віку усвідомить, що становлення верховенства права та культури законності в Україні відбувалося і продовжує відбуватися у контексті тривалого, тернистого та сповненого викликів шляху українського народу до самовизначення та державності. Створення цього Музею стало можливим завдяки програмі "Культура законності", що реалізується ЛМГО "Центр культурного менеджменту" за фінансової підтримки  Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Відвідати віртуальний Музей верховенства права модна за посиланням:

https://www.artsteps.com/embed/60035e55859a2c74b1a987f4

Гарного перегляду та високої культури законності!!

Безымянный.png