"Кожен третій із електорату готовий проголосувати за популістів". Йосиф Зісельс виступив на 1+1

Screenshot_1.png

22 листопада 2018 року Йосип Зісельс взяв участь у ток-шоу на телеканалі 1+1. Йосип Самуїлович був запрошений для підведення підсумків дебатів в "Праві на владу" – суспільно-політичній програмі, у межах якої запрошені до студії гості у прямому ефірі обговорюють найбільш актуальні теми тижня і відповідають на незручні питання.

"Є кілька точок зору на те, що таке гідність. Перші говорять, що гідність - це коли ти маєш право лаяти когось, в кого ти знаходиш причини своїх невдач (часто це влада). Це навіть не хобі, це наше важливе навантаження. А інші кажуть - це наша відповідальність. Бо ми такі, як влада, ми її вибираємо

Йосип Зісельс поділився формулою, якою він користується з 2004 року для того, щоб не піддаватися розчаруванню: «Не очаровуйтеся, щоб не розчаровуватися. Не вірте в героїв, не вірте в президента, не вірте в месію, не вірте ні в кого, крім себе і своїх однодумців. Тільки ви можете змінити світ».

«Я заздрю ​​нашої молоді, тому що мало в якій країні, навіть цивілізованого світу, молодь вірить в те, що вона може щось змінити. Світ побудований дорослими людьми. Молодь входить нього, ніби в чужий світ. Це не вона його побудувала. І тільки нашій молоді вдалося за останні п'ятнадцять років сказати: "Ні, ми туди не підемо" ».

"Революція не дає того, що дає еволюція: щоденна, тяжка праця"

Опубліковане