Місія «Ревіталізація» - другий тематичний блок зимової онлайн-школи «Моє європейське місто: практикум»

Місія «Ревіталізація» - саме так називається другий тематичний блок зимової онлайн-школи «Моє європейське місто: практикум»


1.jpg

Учасники та учасниці школи ознайомилися із поняттям ревіталізації, мають розуміння причин необхідності цього інструмента в контексті розбудови сучасного міста, що відповідає викликам сьогодення, розуміння необхідності трансформації та повернення занепалих міських просторів у користування громади а в цьому їм допомогли конкретні приклади, що проілюстрували причинно-наслідкові зв’язки у процесах занепаду та відновлення міських просторів/об’єктів. Практичні інструменти, наприклад, як вивести загальні принципи успішного проекту ревіталізації учасники та учасниці почули на майстер-класах блоку. Практичні майстер-класи від Володимира Висоцького ознайомили із меппінгом та анкетуванням – цікаві та корисні інструменти в роботі із урбаністичним проєктом.

2.jpg

Робота над проєктами у повному розпалі, знаємо це з персональних консультацій із командами. Кожен проєкт унікальний, заснований на проблемах та потребах місцевих громад, суперництва та оцінювання немає – головна мета нашої команди допомогти досвідом поліпшити проєкт.
 

Всі матеріали доступні до перегляду на нашому  YouTube каналі:

Вебінар від Марії Кучеренко «Місія «Ревіталізація» - https://youtu.be/JTv6Zv8sdPU
Майстер-класи від Володимира Висоцького - https://youtu.be/3JdSi1thOKw та https://youtu.be/2KqburzfExg

Друга частину проєктного менеджменту від Тетяни Мураткіної була присвячена плануванню проєкту, важливості командної роботи та мотивації. Окремо розглянули питання, як обрати місце для проведення урбаністичного проєкту, які моменти при цьому врахувати та навіщо розробляти свій унікальний дизайн - https://youtu.be/JNttFmE_ctM

Проєкт реалізовується за підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine