5 листопада 2016 року до Київського клубу толерантності, завітала аргентинська мандрівниця Клара Мембрійа

толер.jpg

5 листопада 2016 року до Київського клубу толерантності завітала аргентинська мандрівниця феміністка та активістка Клара Мембрійа. Ми усі дуже любимо подорожувати, знайомитися з різними культурами та ділити своєю з іншими. Чим більше подорожуєш, дізнаєшся щось нове, тим ширше людська свідомість.

Спілкування з різними людьми дає нам можливість розвиватися, іноді навіть не виїжджаючи з дому. Проекти Конгресу національних громад України завжди мали на меті знайомство з різними культурами, мовами, релігіями та традиціями. Ми завжди разом дізнаємось цікаві деталі та шукаємо щось спільне. Саме тому були дуже раді запросити Клару. Вона поділилась з нами своїм досвідом, отриманим за 6 років подорожей по Південній Америці, Північній Америці та Євразії. Основні тези, що наповнювали  її розповідь, такі: втілювати свої мрії -реально, незважаючи ні на що; світ повен добрих людей.

Проте, не лише Клара ділилась своїм досвідом, учасниці та учасники Клубу розповіли один одному про подорожі своєї мрії та поділились враженнями про вже відвідані країни. Варто зауважити, що усе спілкування відбувалось англійською мовою із мінімальним перекладом на українську. Таким чином для учасників ця зустріч була одним із місточків, які ми будуємо для пізнання самих себе та світу навколо нас.

Наступні дві зустрічі (12 та 19 листопада о 15:00) будуть присвячені Міжнародному Дню Толерантності, який відзначається з 1995 року в усьому світі. Клуб вже традиційно буде святкувати його, хочеш дізнатися як, приходь до нас.

Подробиці на сторінці фейсбук

Також нам можна написали листа kievtoleranceclub@gmail.com