5 листопада учасники Хмельницького клуба толерантності відвідали Хмельницький музей фотомистецтва

xena main.jpg

5 листопада учасникам Хмельницького клуба толерантності випала щаслива можливість відвідати унікальне місце – Хмельницьку музей-студію фотомистецтва!

Виявилось, що зараз, у добу цифрових фотографій для наших дітей побувати у такому музеї, це все-одно, що нам відвідати музей середньовічного мистецтва. Вони із захватом роздивлялись старовинні фотоапарати, і, здається, до кінця не вірили у те, що раніше так фотографували!

xena 1.jpg

Екскурсовод, мов казковий чарівник, розповів тайну камери обскура і, навіть, поділився секретом, як її зробити самому! Показав ту саму таємничу пташечку, котра вилітає у справжніх фотографів.
А ще в цьому музеї є фоторушниця, так-так, така сама як в Шаріка з «Простоквашино». 
Величезна кількість фототехніки – просто очі розбігаються! Все це пробуджувало теплі дитячі спогади у дорослих. Раз у раз лунало: 
-О! В нас був такий самих фотоапарат!
– А в нас була така сама червона лампа! 
– А ми фотографії у ванній проявляли!
Ще розповідали учасники, як витягали дзеркальні пластини глянцювателя на вулицю – грати в кімнату кривих дзеркал – а потім перепадало від тата.

Усім, хто ще ві відвідав цей музей – обов’язково завітайте! Подивіться на фотографії старого Хмельницького, зануртесь у атмосферу минулого! А коли повернетесь додому – Вам обов’язково захочеться дістати свій старий сімейний фотоальбом! Перевірено на собі!

Клуб толерантності є однією з програм Конгресу національних громад України та діє за підтримки Благодійного Фонду "Ксена" у Читальному залі Бібліотеки ім.Островського.
Ви можете приєднатися до нього щонеділі з 15-00! У читальному залі бібліотеки!

 

Джерело: Facebook