24 грудня 2016 року в Київському клубі толерантності святкували Новий рік

IMG_9028.JPG

Програма святкування складалась з декількох етапів. Спочатку учасники та учасниці Клубу разом прикрашали приміщення Новорічними прикрасами. Сходи були оздоблені червоною доріжкою, адже свято носило характер Red Carpet Situation. Всі були святково вдягнені відповідно до дрескоду – блискітки, червоне, синє або чорне.

В Клуб вже традиційно завітали наші друзі з інших міст, принесли смаколики та подаруночки. Неформальне спілкування під час прикрашання відбувалось під новорічну та різдвяну музику, яку спеціально підібрала Настя Осінцева. Святкування продовжилось обміном подарунків.

IMG_9037.JPG

Кульмінацією свята став творчий вечір, який підготували самі учасниці та учасники клубу – Саша, Саша, Ася, Кейт, Крістіна. Під акомпанемент гітари та укулеле виконувались різні, переважно нові пісні. Саша Зур’ян спеціально для друзів із Тбілісі прочитала вірш грузинською мовою. Гості свята були надзвичайно вражені творчою енергією, і також почали активно долучатися до читання улюбленої, та навіть авторської поезії.

WP_20161224_16_44_18_Pro.jpg

Закінчився вечір спільним запалюванням бенгальських вогнів та загадуванням бажань на Новий 2017 рік!

Київський клуб толерантності йде на Новорічні канікули і продовжить свої зустрічі вже  14-го січня 2017 року.

Більше фото та подій на нашій офіційній сторінці фейсбук

Наш аккаунт в instagramm або слідкуйте за хештегом #kievtoleranceclub в соціальних мережах.

Нам можна написати – на електронну адресу або зателефонувати за номером: 0631774587 Олена Почаєвець, координаторка клубу.