3 грудня 2016 року учасники та учасниці київського клубу толерантності дізнавалися більше про Екологію

first (2).jpg

Сучасна українська свідомість формується під впливом багатьох факторів. Лише всебічний розвиток особистості може призвести до позитивних змін. Однією з найважливіших тем є екологія. Перш за все це пов’язано з тим, що людина є невід'ємною складовою природи і її життєдіяльність напряму пов’язана з впливом на навколишнє природне середовище. Заняття почалось з гри в асоціації на тему екології.

second (2).jpg

На жаль, більшість слів та думок учасників були пов'язані з негативом та погіршенням природних умов. Далі ми все ж таки намагалися знайти щось корисне, або хоча б нейтральне, якісь події або заходи із життя людини, які хоча б не погіршували сучасний стан. В малих групах учасники та учасниці обговорювали змодельовані ситуації, використовуючи роздаткові матеріали для учнів їх «Зеленого пакету».

third (2).jpg

Обговорювались енергетичні проблеми, зміна клімату, забруднення води та повітря, виснаження землі, урбанізація, транспорт та ін. Слід відмітити, що активісти клубу є досить екологічно-свідомими і пропонували досить цікаві та кваліфіковані вирішення проблемних ситуацій. З такою молоддю не страшно за наше майбутнє!