10 грудня 2016 року Київський клуб толерантності відзначав День прав людини

first (3).jpg

Заняття проходило під лозунгом «Котиків теж цікавлять права людини». Звісно, що мова йшла зовсім не про котиків. На сьогоднішній день розуміння проблематики прав людини, їх походження та механізми застосування виходять на передній план. Учасники та учасниці клубу мали можливість ознайомитися з короткою історією прав людини та розглянути основні поняття. Також переглядали та обговорювали фільм «Полум’яні голоси» з колекції Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

second (3).jpg

Сюжет фільму «Полум’яні голоси» ізраїльської режисерки Ноа Левін розкриває історію 17-річного хлопця Сруліка – ізраїльтянин ефіопського походження, який відторгнений системою освіти. Він працює прибиральником і пише пісні – мріє стати відомим репером. Тексти пісень його гурту «Полум‘яні голоси» – це історії про молодь із Шапіри, мікрорайону в невеликому містечку Ґадера, розповіді про їхні життя й мрії. Коли ефіопи починають виступи проти поширення расизму, Срулік трансформує свої почуття в слова пісні й стає голосом протесту.

third (3).jpg

Після перегляду відбулось цікаве обговорення, в якому учасниками та учасницями клубу піднімались питання освіти, расизму та різним формам протесту.