Програма табору

програма табору.jpg

Табір «Джерела толерантності» працює за унікальною авторською методикою занурення в національні культури.

Відпочиваючи разом, діти навчатимуться взаємодіяти у міжкультурному середовищі, розвиватимуть критичне мислення, розвиватимуть творчі здібності, лідерські якості, стануть впевненішими у собі, з достоїнством представлятимуть культуру свого народу та збагатяться знаннями про інші національні спільноти України.

«Джерела толерантності» - це місце, де створена атмосфера дружності та безпеки, в якій Ваша дитина може знайти нових друзів.

Усі наші заняття інтерактивні та креативні. Будуть проводитись веселі спортивні ігри та змагання. З дітьми працюватиме майстер бойового мистецтва японського фехтування на бамбукових мечах кендо.

Діти зможуть себе проявити на 10 майстернях за інтересами (художня майстерня, театральна майстерня, психологія, танці, співи, логіка, кіно-клуб, кендо, прогулянки в горах, перша медична допомога та інших), під час щоденних вечірніх заходів, квестів, конкурсів, вікторин, «Живих бібліотек», концертів, флеш-мобів, презентацій своїх національних культур та фестивалю культур на гала-вечері у таборі.

З групою 18-20 дітей працюють 3 кваліфіковані вихователі, які пройшли спеціальну підготовку на семінарах. З дітьми також працюватимуть психолог, хореограф, вокаліст, керівник спортивної програми, діджей, фотограф. За медичною допомогою можна звернутися до нашого штатного лікаря.

Серед наших педагогів є чоловіки та жінки. Ми заохочуємо участь чоловіків у вихованні дітей.