Ось і розпочався новий сезон Київського клубу толерантності!

IMG_5974.JPG

Так-так, ми з радістю оголосили відкриття клубу 2018-2019! Ми впевнені, цей сезон у нас мине в теплій атмосфері друзів, з якими ми познайомилися цими вихідними!
Польський центр знову відкриває двері для лекторію та зустрічей з живими книгами. А гостинний Київ вже чекає на нас під час фестивалів, ярмарок та флешмобів.
Знову старі друзі клубу матимуть змогу поділитися своїм досвідом з новими учасниками й здобувати нові знання пліч-о-пліч.

IMG_5835.JPG
Неформальна освіта, прагнення до самореалізації, комунікативні навички та тепла атмосфера - учасники клубу визначили свої пріоритети.

У цю суботу ж ми, сміючись, пограли в незвичного крокодила - мурали, здоровий спосіб життя, демократія та права людини - це лише частина наших мініатюр! Неформальна освіта, прагнення до самореалізації, комунікативні навички та тепла атмосфера - учасники клубу визначили свої пріоритети. Нарешті, вгадуючи відомі усім саундтреки, ми вже дізналися щодо деяких аспектів майбутніх зустрічей клубу.
Так, в нас буде багато оновлених подій, воркшопів, екскурсій та дискусій! Кожен вихідний буде насичений новими знаннями, досвідом та навичками! Отож уважно слідкуйте за анонсами, аби не проґавити наступної події, яка відбудеться в клубі толерантності.
Чекаємо на кожного вже згодом!
Проект реалізовано за підтримки Конгресу національних громад України.