Освітні семінари "Уроки трагедій ХХ століття на українській землі" розпочинаються на Донеччині

vistavka.jpg

На сході України стартує освітній проект "Уроки трагедій ХХ століття на українській землі. Спроби осмислення. Виставка, як освітній інструмент".

Це серія тренінгів для вчителів та гідів, розроблена спільно Благодійним фондом "Дар" та Інститутом Юдаїки.

"Перший семінар відбудеться 4-6 листопада у м. Костянтинівка Донецької області. Всього на Донеччині заплановано 5 освітніх семінарів, які триватимуть до березня 2018 року. Проект базується на виставках "Голодомор, Голокост, ГУЛАГ - три трагедії на українській землі в ХХ столітті. Тоталітарний режим проти народу і людини", "Анна Франк. Уроки історії" та "Джерела толерантності", що включають документи, фотографії, спогади очевидців та інші матеріали, пов'язані з трьома наймасштабнішими трагедіями ХХ століття", - ідеться в повідомленні.

Проект передбачає проведення для педагогів та гідів серії лекцій і практичних занять, мета яких - поглибити знання з даної теми, а також тренінгів, спрямованих на осмислення важливості толерантності та звільнення від історичних та соціальних стереотипів як пережитків радянської пропаганди. Також у рамках проекту відбудеться демонстрація виставок у школах Донецької області.

Планується, що робота в групах та відпрацювання ідей за матеріалами виставок та інсталяції проекту сприятиме їх подальшому впровадженню у навчальний шкільний процес.

 

Джерело: Укрінформ