Представників етнонаціональних спільнот запрошують долучитися до вироблення спільної позиції щодо цілей та завдань державної етнополітики

 

Програма «ЕСМІ Україна», Міжнародний фонд «Відродження» та МГО «Інтернаціональний Союз» запрошують представників етнонаціональних спільнот долучитися до вироблення спільної позиції щодо цілей та завдань державної етнополітики, які можуть бути взятими за основу розробниками проєкту Національної стратегії гуманітарної політики.

Обговорення цього питання відбудеться в рамках неформального діалогу «Зустріч з експертом: просто про складне». Його тема «Основні напрями розвитку етнополітики в рамках розробки Національної стратегії гуманітарної політики».

До участі запрошуються представники етнонаціональних організацій, які прагнуть стати координаторами подальших обговорень та інклюзивних консультацій щодо Національної стратегії гуманітарної політики у регіонах.

Дата проведення: 21 лютого, 2020 року, з 10.00 до 16.30

Для участі у заході просимо заповнити форму реєстрації за посиланням https://forms.gle/JTUaKuHhPFdEEgXs9 до 17 лютого 2020 року включно та дочекатися підтвердження реєстрації на вказану Вами електронну адресу.


Анонс події у фейсбуці: https://www.facebook.com/ecmiup/posts/492987958261256.

У разі виникнення будь-яких додаткових питань
можливо звернутися на електронну адресу: ecmi.ua@gmail.com