Про проблеми дівчат в світі та в Україні розмовляли у Міжнародний день дівчат

Міжнародний день дівчат проголошений ООН у 2012 році. Головна ідея свята полягає в тому, щоб звернути увагу на соціальні проблеми і нерівність дівчаток у всьому світі, пов’язані з можливостями отримання освіти, повноцінного харчування, медичного обслуговування, соціальних прав, захисту від дискримінації, насильства та примусового заміжжя в дитячому віці.

Саме про проблеми дівчат в світі та в Україні зокрема ми розмовляли 11 жовтня. Дівчата раділи, що їм не загрожує примусовий шлюб, що вони можуть навчатися, обирати своє майбутнє, але засмучувались, що в Україні досі є багато гендерних стереотипів та загроз. Розмовляли про неприємності, які можуть трапитися в житті кожної дівчинки. Досить відвертою вийшла розмова про домагання, насильство, булінг, перші стосунки. Дуже доречними та зворушливими були особисті історії дівчат та дорослих учасниць клубу. Були хвилювання, навіть сльози полегшення. Це був дуже цінний досвід!

Дякую

Anna Lenchovska

та

Освітній центр "Простір толерантності"

за чудовий комікс " Я тобі не кіцька". Ця книжка дуже відгукується дівчатам і допомагає почати непросту розмову, бути сходинкою довіри)

Екземпляр коміксу вже є в

Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека

)

А ще дякуємо Нелі Томалі за арт-терапевтичний майстер-клас! Дівчатка, хай ваше життя буде яскравим та щасливим!

12.10.png

12.10(2).png

12.10(3).png

12.10(4).png

12.10(5).png

Проєкт створено за підтримки

КНОУ - Конгресс национальных общин Украины