Тиха акція «Ангели пам’яті»

Чернівецький клуб толерантності приєднується до тихої акції «Ангели пам’яті»

18.02 – провели майстер-класі з виготовленню паперових ангелів, 19.02 долучилися до акції на Алеї Небесної сотні.

Біля Алеї сакур ангелів розвішували ті, хто з Майдану пішов на передову. Воїни, ветерани новітньої російсько-української війни. Усі небайдужі долучилися до створення ангелів: і школярі, і волонтери, учасники бойових дій.

Щорічна тиха акція «Ангели пам’яті» ініційована співачкою, художницею, громадською діячкою Анжелікою Рудницькою і мистецькою агенцією «Територія А» в пам’ять про Героїв Небесної Сотні»

НАШІ АНГЕЛИ – НА СТОРОЖІ ПАМ’ЯТІ

Заходи вшанування памя'ті героїв Небесної сотні та полеглих за незалежність України за роки протистояння російській агресіі 7 років боротьби за Свободу та Незалежність. Понад 45 тисяч жертв агрессії. Серед них приблизно 15 тис загиблих, понад 30 тис поранених, серед яких є і цивільне населення, понад 2 мільйона переселенців, що залишилися без своїх домівок .

Маємо пам'ятати кожного! Маємо жити так, щоб їх жертви не були даремними! Маємо побудувати вільну, незалежну, економічно-достатню країну та сфомувати згуртовану, культурну, самодостатню націю на засадах довіри й взаємоповаги с суспільстві!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

ГО «Міжнародний рух Еко-Культура»

Чернівецька міська центральна дитяча бібліотека

#КНГУклубтолерантності #KHГУ #EkoKultura

Проєкт реалізує ГО КНГУ за підтримки Міжнародного Фонду "Відродження"