У таборі "Джерела толерантності" відбувся грецький день

IMG_1337.JPG

Багато років поспіль діти, які мають грецьке коріння, мають унікальну можливість долучитися до унікального табору «Джерела толерантності», аналогів якому немає у світі, що кожного літа організує Конгрес національних громад України.

Цього року грецький день відбувся 3 липня. Він мав на меті показати різні аспекти грецької культурної спадщини через персоналії видатних греків, які жили та творили в Україні. Так,  дітям запропонували познайомитися із творчістю видатного українського художника Архипа Куїнджі, , який мав грецьке коріння. Це знайомство відбувалося у нестандартний спосіб, через театралізоване заняття на станції "Куїнджи тревел". Представниця грецької громади Єва Бесчастна запропонувала дітям познайомитися із творчістю митця шляхом перевтілення у представників того історичного періоду. Також, хлопці й дівчата створювали сторінку Куїнджі в Інстаграм.

IMG_1358.JPG

На станції пісні діти вивчали творчість Тамари Анатоліївни Каци.  Зокрема, усі команди навчилися співати гімн греків України.

Кухня греків Приазов'я припала всім до душі на станції "Смаколики від греків", яку проводила Олена Корольова. Дітям сподобалось танцювати "Хайтарму" та боротися на станції Куреш (проводив Євген Нестеренко), на якій вони ще й отримали символічний камінчик із зображенням баранців.

Грецький день завершився яскравим святом "Мега Йорти", на якому діти демонстрували все те, чому навчилися за день та ще мали нагоду творчо опрацювати перлини народної мудрості та показати командні презентації.

Проект реалізовано за фінансової підтримки Міжнародного фонду Відродження, ТОВ Інфопульс, ГО Ініціатива Е+.