«Уявне місто. Пам’ять, символи та міська ідентичність» - третій блок онлайн-школи «Моє європейське місто: практикум».

«Уявне місто. Пам’ять, символи та міська ідентичність» - третій освітній блок зимової онлайн-школи «Моє європейське місто: практикум».

3.jpg

Учасники та учасниці школи мали змогу сформувати загальне розуміння взаємозв’язку людей, міста та пам’яті у ньому, побачити важливість її створення і збереження. Під час тематичного блоку діти усвідомили причини створення об’єктів пам’яті, побачили зв’язок між ідентичністю, самоідентифікацією та збереженням просторів пам’яті, а також розібрали на прикладах причини  їх зникнення з плином часу і проаналізували необхідні умови для успішного створення просторів пам’яті у 21 сторіччі.

Творчий майстер-клас від Діани Гоголєвої викликав масу позитиву, адже кожен зміг пофантазувати і розробити неймовірні просторові рішення використовуючи лише папір, клей та ножиці.

Команди продовжують свої дослідження для проектів не лише онлайн, а й офлайн, використовуючи матеріали, отримані в рамках школи.
4.jpg

5.jpg

Всі матеріали доступні до перегляду на нашому  YouTube каналі:

Вебінар від Марії Чєрнової та Володимира Висоцького - https://youtu.be/bG4rr6k1xZg
Майстер-клас від  Діани Гоголєвої – https://youtu.be/cvfi_hU53fE

Під час третьої частини проєктного менеджменту від Володимира Висоцького учасники та учасниці дослідили важливу частину кожного проєкту – бюджет. Як оформлювати? Про що не забути? Як перевірити себе та свій проєкт? – все це за посиланням - https://youtu.be/DhCoOS-3R4w

А під час майстер-класу Дарини Живоглядової учасники та учасниці дізналися про успішні кейси культурних проєктів у міському просторі, про формати проєктів, що можуть власноруч реалізувати у своїх містах. Крім того, учасники отримали практичні навички, яким чином знаходити можливості пошуку фінансування та підтримки проєктів - https://youtu.be/STMMPAsTXRo


Проєкт реалізовується за підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine