Завершення зимової онлайн-школи «Моє європейське місто: практикум»

Завершальним четвертим освітнім блоком зимової онлайн-школи «Моє європейське місто: практикум» став блок «Місто для молоді».

1.jpg

Під час тематичного блоку учасники та учасниці дослідили основні характеристики міської інфраструктури у її зв’язку з розвитком молодіжного руху крізь призму гармонійної взаємодії особистості і громади. Проаналізувати кореляцію між молоддю та особливостями конструювання міського простору; ознайомилися з історією становлення підлітково-молодіжних міських спільнот; дізналися про можливості участі молоді у демократичному врядуванні; сформували бачення міської інфраструктури як набору інструментів і функцій для гармонійного розвитку особистості і громади. А тематичний майстер-клас від Марини Мицюк розкрив досвід проведення молодіжних фольклорних фестивалів власних регіонів та як це може працювати.

Володимир Висоцький у заключній 4-ій частині проєктного менеджменту розповів про історію створення логотипу «Мого європейського міста» та про один з успішних проєктів оновлення пляжу.

Всі матеріали доступні на нашому YouTube каналі:

Вебінар від Владислава Сасіна «Місто для молоді» - https://youtu.be/UioDpT6Q7MQ

Майстер-клас від Марини Мицюк «Місто і фольклор: молодь та простір творчості» - https://youtu.be/tMhXClvAQBo

Четверта частина проєктного менеджменту від Володимира Висоцького - https://youtu.be/Tj1VKOMBzTs

2.jpg

Найцікавішою частиною останнього дня школи стала презентація проєктів команд. Кожна з 15 команд мала свої 3 хвилини для того щоб презентувати свою ідею, дослідження та бачення. Всі проєкти стали підсумком навчання під час школи, об’єднали в собі отримані знання з урбаністики та проєктного менеджменту. Хоч це і став останній день зимової онлайн-школи, але для розвитку проєктів команд –це перший день. Бажаємо всім успіху в реалізації!

3.jpg

Проєкт реалізовується за підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine