Збираємо допомогу для мешканців Будинку Милосердя в м. Городок

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги. Скидати з рахунків людину, яка досягла певного солідного віку абсолютно нелюдяно. Літній вік людини - зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, іноді, те, що може літня людина, рідко здатний зробити більш. Так, є деяки моменти, пов'язані зі здоровьям та фізичною активністю, але тут багато чого можуть вдосконалити рідні. Про те, як зробити старість близкої людини комфортною, та чого саме для цього не вистачає, учасники клубу розмовляли 27 вересня.

Крім того розмірковували над тим, як підтримати тих, хто вже невзмозі сам про себе потурбуватися. Вже другий тиждень учасники клубу, наші друзі, колектив Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека.

Збираємо допомогу для мешканців Будинку Милосердя в м. Городок. Багато чого не вистачає стареньким, але головне - це увага та спілкування. Тому учасники клубу дуже старалися, коли робили листівки з привітаннями та намагалися подарувати те, від чого на душі стає приємно, те, що надає сенс і чарівність - часточку свого тепла. Дякуємо всім, хто приєднався до такої доброї справи!

29.09..png

29.09(2).png

29.09(3).jpg

29.09.(4).jpg

Проєкт створено за підтримки Конгресу національних громад України

#КНГУ

#Хмельницький_клуб_толерантності