Зимова онлайн школа «Моє європейське місто: практикум» стартувала!

У суботу 2 січня стартувала зимова онлайн-школа «Моє європейське місто: практикум». Вперше в Zoom нас зібралося більше 140 учасників: 13 команд з усієї України та 2 команди з Грузії. Всі зустрілися аби дізнатися більше про місто та створити свій власний проєкт.

11.jpg

Зимова школа складається з 5 тематичних блоків:

  • Місто належить нам
  • Місія «Ревіталізація»
  • Уявне місто. Пам'ять, символи та міська ідентичність
  • Місто для молоді
  • Проєктний менеджмент  

2.jpg

Протягом першого тематичного блоку учасники та учасниці сформували уявлення про сфери відповідальності міських органів влади, способи їх формування та функціонування, а також про визначення загальних принципів для міського менеджменту, та спеціальних для окремих сфер міського менеджменту. На прикладах різних видів власності побачили способи впливу на міський простір. Дізналися про ОСББ, як осередок приватності власності, що має вплив на вигляд, безпеку та якість приватного сектору міського простору. Розібрали роботу міської ради як приклад осередку, в якому приймаються рішення щодо комунальної власності. Побачили широку сферу видів комунальної власності, і методи до її вдалого менеджменту за допомогою роботи амбасадорів нашого проекту. І тепер знають способи впливу на міську політику: місцеві вибори та участь у місцевих молодіжних радах. 

 

Ще більше за посиланнями на нашому YouTube каналі:

 

Вебінар від Марії Зіверт «Місто належить нам» - https://youtu.be/qmC-eG8xJ9k

Майстер-клас від Володимира Половського «Жива книга. Розмова з депутатом» - https://youtu.be/lYpqfxHkTDg

Майстер-клас від Марії Назарової «Наше місто. Наші гроші» - https://youtu.be/bqZ8J9Fi8cc

 

На першому занятті по проєктному менеджменту від Володимира Висоцького учасники та учасниці школи дізналися про перші кроки створення проєкту та почали думати над своїми ідеями - https://youtu.be/4Um0r9u47hE

Далі буде!

Проєкт реалізовується за підтримки Konrad Adenauer Stiftung Ukraine