ініціативна група першого грудня

Відбудеться лекція Йосифа Зісельса та Володимира Панченко для студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Із нагоди виходу книги «Слово про свободу та відповідальність. Ініціативна група «Першого грудня» в документах і текстах» Йосиф Зісельс та Володимир Панченко проведуть лекцію для студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

В Києві відбудеться презентація книги «Слово про свободу та відповідальність. Ініціативна група «Першого грудня» в документах і текстах»

Що потрібно Україні та українцям на шляху до свободи? Які виклики громадянської відповідальності? В Украінформ відбудеться публічна розмова із відомими інтелектуалами, учасниками Ініціативної групи «Першого грудня» з нагоди публікації книги «Слово про свободу і відповідальність».

Иосиф Зісельс. Україна у пошуках зрілої національної державності. Доповідь

12 жовтня.В Вашингтоні (США) Йосиф Зісельс виступив з лекцією "Стан соціальної інтеграції з точки зору громадянського суспільства" в рамках "круглого столу" під назвою "У пошуках зрілої національної державності: Україна і проблема соціальної інтеграції".