Йосиф Зісельс

Відбудеться лекція Йосифа Зісельса та Володимира Панченко для студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Із нагоди виходу книги «Слово про свободу та відповідальність. Ініціативна група «Першого грудня» в документах і текстах» Йосиф Зісельс та Володимир Панченко проведуть лекцію для студентів Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

В Києві відбудеться презентація книги «Слово про свободу та відповідальність. Ініціативна група «Першого грудня» в документах і текстах»

Що потрібно Україні та українцям на шляху до свободи? Які виклики громадянської відповідальності? В Украінформ відбудеться публічна розмова із відомими інтелектуалами, учасниками Ініціативної групи «Першого грудня» з нагоди публікації книги «Слово про свободу і відповідальність».

Йосиф Зісельс. У правосуддя подвійні стандарти

dsc09425.jpg

Правосуддя застосовує подвійні стандарти щодо захисту прав ромів. Так віце-президент Конгресу національних громад України Йосиф Зісельс коментує  продовження строку тримання під вартою на 60 діб Михайлу Чеботарю, якого звинувачують у вбивстві в Лощинівці та звільнення з-під варти підозрюваного у нападі на ромів Олексія Литвинова у Вільшанах.

Иосиф Зісельс. Україна у пошуках зрілої національної державності. Доповідь

12 жовтня.В Вашингтоні (США) Йосиф Зісельс виступив з лекцією "Стан соціальної інтеграції з точки зору громадянського суспільства" в рамках "круглого столу" під назвою "У пошуках зрілої національної державності: Україна і проблема соціальної інтеграції".