Київський клуб толерантності дає поради, як марно не провести літо

час.jpg

Час швидкоплинний, та кожна мить вартує того, аби її зберегти в пам’яті, а якщо це ще й щось кумедне, то вам точно буде про що згадати згодом у компанії друзів.

Навчання займає більшу частину нашого життя, ми формуємо себе, саморозвиток відіграє велику роль під час всього нашого життя. Та на рівні з навчанням потрібно не забувати, що відпочинок має бути присутнім в нашому розкладі, а особливо коли за вікном вже літо й ти ні про що не можеш думати, окрім розваг та спокою.

Дамо вам декілька порад, які зможуть тривати вас в тонусі протягом всього літа та не забути все те, що було вивчено протягом навчального року:

  • проводьте якомога більше часу на свіжому повітрі (навіть коли лежиш на траві, можна вмикати аудіокниги, якщо друковані варіанти вас не надто приваблюють);
  • сьогодення неможливо уявити без фільмів та серіалів (дивіться мовою оригіналу, з субтитрами/без);
  • займатися спортом краще вранці, навіть поїздка на велосипеді до річки/озера може принести море позитиву та можна побути наодинці зі своїми думками;
  • час від часу проходьте різні тести, особливо, якщо вам потрібно здавати іспити найближчим часом;
  • вибирайтеся з друзями подалі від дому (в розумних межах), грайте в різні ігри, ті ж настільні ігри будуть гарною розвагою під час пікніка.
  • В кінці будь-якого проекту/навчального року корисно підводити підсумки того, що ж все таки було досягнуто, які цілі досягаються чи вже досяглись. Також, намагайтесь продумати цілі на наступний період часу (наприклад, на літо, так як це ми зробили). Це допомагає упорядкувати не тільки ваші плани та наміри, а  ще й зобразити на папері все те, що коється у вашій голові.

Дякуємо всім нашим друзям, які приходили на наші зустрічі, які проводили зустрічі та ділилися власним досвідом та спонукали інших до дій!)

Бажаємо всім-всім бомбезного літа, набратися сил на наступний навчальний рік та підкорити ті цілі, котрі ви поставили перед собою!             

Проект реалізовано за підтримки Конгресу національних громад України. #Київський_клуб_толерантності  #КНГУ