Існує безліч міфів та стереотипів щодо їжі. Здавна всі вважали, що обов’язково потрібно харчуватися тричі на день, сьогодні ж доведено, що краще харчуватися 5-6 разів на день маленькими та збалансованими порціями. Або переконання, що морква корисна для зору, частково є невірним. Це твердження поширилося під час Другої світової війни, коли англійці почали використовувати бортові літакові радіолокаційні станції, які дозволяли їм знаходити німецькі бомби вночі. Для того щоб ввести в оману німців, були поширені чутки про те, що Джон Каннінгем, найуспішніший нічний бомбардувальник Королівських Військово-Повітряних Сил, розвинув у себе феноменальне нічний зір, поїдаючи моркву у великій кількості. Але одним із складових елементів плода є бета-каротин, який людський організм переробляє в вітамін А. Він підтримує загальний стан зорового апарату. Тому моркву все ж варто їсти.
Хтось фанатіє від сиру, хтось від солодкого, хтось від грузинської кухні, але майже в кожного є бажання спробувати якнайбільшу кількість всього на світі, куштуючи це або в своїй країні, або подорожуючи по світу.
Їжа їжею, але настільні ігри ніхто не відміняв, тим паче коли ми не тільки дізнаємося ноі факти, а й ділимося своїм досвідом щодо кулінарії та обговорюємо, яке ж місце посідає приготування їжі у кожного з нас.
Проект реалізовано за підтримки Конгресу національних громад України. #Київський_клуб_толерантності #КНГУ