Виконавчий віце-президент Конгресу національних громад Йосиф Зісельс виступив на Форумі Медіа-Патріотів

unnamed_1.jpg

Виконавчий віце-президент Конгресу національних громад Йосиф Зісельс виступив на Форумі Медіа-Патріотів, який проходить у м. Буча Київської області, з презентацією на тему «Цивілізаційна ідентичність української громадянської нації».

25-27 жовтня 2019 року на теренах Київської області проходить Форум Медіа-Патріотів. Протягом трьох днів 100 учасників з різних куточків України досліджують розвиток інформаційного простору нашої держави та формування масової свідомості в українському суспільстві.

Минуло п'ять років з початку формування української ідентичності. 2013 рік став точкою відліку і першим етапом МАСОВОГО усвідомлення, що ми Країна, а не просто територія. 
Це був час коли ми згадали власну культуру, вивчили слова гімну, почали вдягати вишиванки, слухати українське, читати історію, реформувати інституції та волонтерити. Кожен робив свій внесок: від стрічки на рюкзаку до знятого українського фільму, від вдягнутого українського шевроному на британській формі до петицій за відстоювання української спадщини.

Настав час провести аналіз змін, які сталися за ці п'ять років. Форум Медіапатріотів став простором дослідження п’ятирічної діяльності, трансформацій, започаткованих тенденцій та успішних проєктів, що вплинули на формування та розвиток української самосвідомості.

Під час роботи форуму проходять панельні дискусії, виступи експертів, майстер-класи та презентації українських і міжнародних практик.

 Фб Форуму https://www.facebook.com/events/2032370266883894/