З нагоди Міжнародного дня музеїв та Дня Європи в Україні учасники Хмельницького клубу толерантності  18 травня провели  чудову «ніч в музеї» історії міста Хмельницького

прос.png

З нагоди Міжнародного дня музеїв та Дня Європи в Україні учасники Хмельницького клубу толерантності  18 травня провели  чудову «ніч в музеї» історії міста Хмельницького.

З метою більш тісної інтеграції переселенців з Донбасу у місцеве та європейське культурне середовище та розуміння процесів історичного сплетіння різних культур учасники клубу відвідали дуже цікавий захід у місцевому музеї.

Цього вечора відвідувачі змогли зануритись в атмосферу давніх часів від середньовіччя до початку двадцятого століття. Ба більше. Кожен охочий зміг приміряти на себе автентичний одяг відповідного часу, пограти в середньовічні ігри, стати учасником пізнавальної вікторини та провести дозвілля як проскурівчани більш ніж 100 років тому.  

Ось деякі відгуки про відвіданий захід:

«Очень прикольно! Особенно понравились платья и средневековые игры!»

«Цікаво було, коли ти п’єш каву, заварену по-проскурівськи, граєш у середньовічні ігри вікінгів та чуєш як лунає музика зі справжнього старинного патефона! Ніколи не думав, що відвідування музею може бути настільки цікавим та жвавим.»

"Музей-ілюзіон - це чудова думка. Вірши, співи, танці й, звісно ж, класика німого кіно."

Проект створено за підтримки Конгресу національних громад України 
#КНГУ 
#ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ_КЛУБ_ТОЛЕРАНТНОСТІ

проску.png